Strona główna

Firma EKO-POL specjalizuje się w dzierżawie i wynajmie kontenerów na gruz, odpady bio oraz odpady budowlane wraz z ich utylizacją. Oferta firmy EKO-POL zapewnia także transport kontenerów, usługi dźwigowe i wynajem zsypów budowlanych.

Usługi na poziomie

W ramach usługi firma EKO-POL oferuje także certyfikowaną utylizację niepotrzebnych odpadów zgodnie z Prawem Ochrony Środowiska. W trosce o indywidualne potrzeby naszych stałych i nowych Klientów firma EKO-POL dopasowuje każdorazowo ofertę do każdego Klienta.

O nas

Jesteśmy firmą, która kompleksowo podchodzi do potrzeb naszych Klientów. Współpracujemy z największymi deweloperami w regionie i prywatnymi odbiorcami naszych usług. Poza wcześniej wymienionymi usługami świadczymy profesjonalne usługi w zakresie dźwigów i zsypów budowlanych. Zadzwoń do naszego biura tel: 515114333 i nakreśl naszemu specjaliście zakres potrzeb. Profesjonalna usługa to wynik wielu lat doświadczeń w branży. Jako firma, której na sercu leży rozwój regionu i młodzież oraz osiągnięcia sportowe jesteśmy sponsorem wielu drużyn sportowych i zawodników, którzy przynoszą sukcesy na niwie sportowej rywalizacji.

Aktualności

Wielka promocja Eko-Pol

Rozpoczynamy naszą promocję dla klientów indywidualnych i firm. Eko-Pol ma specjalną cenę na kontenery o wszystkich gabarytach!Dla indywidualnych klientów kontener bez względu na pojemność – 280 zł **Dla przedsiębiorstw kontener bez względu na pojemność250 zł **Promocja trwać będzie od 17.08.2020 do 17.10.2020Wszystkie informacje:Eko-PolUl. Mrągowska 265-548 Zielona Góratel: 515114333mail: biuro@ekopolsc.pl **Do ceny kontenera należy doliczyć koszt odpaduw zależności …

Nasza współpraca!

Nasza firma Eko-Pol blisko współpracuje z wieloma deweloperami i firmami z branży budowlanej. Nie przeszkadza nam to jednak czynić usług dla osób prywatnych i pomagać nawet w najmniejszych remontach. Dysponujemy wieloma kontenerami do wyboru. Posiadamy w ofercie kontenery różnych pojemnościach: 5m3, 7m3, 10m3, 12m3 . Mamy w ofercie specjalne zsypy budowlane i szeroki wachlarz usług …

Kontakt

Eko-Pol

Ul. Mrągowska 2  65-548 Zielona Góra

tel: 515114333  Poniedziałek—piątek: 7:00–15:00

mail: biuro@ekopolsc.pl

 

Znajdź naszą stronę na Facebook’u

Nasza bliska współpraca: