Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

TELEFON: 515 114 333PROMOCJE

LETNIA PROMOCJA

Do każdego zamówienia telefonicznego GRATIS GADŻET od firmy!

Promocja trwa do końca lipca 2016 r. lub do wyczerpania zapasów. 

GRUZ odpady budowlane utylizacja transport EKO-POLGRUZ odpady budowlane utylizacja transport EKO-POL

 

-25% NA DRUGI

Podczas jednorazowego zamówienia dwóch kontenerów o pojemności min. 7m3, cena drugiego kontenera jest obniżona o 25%!!

Promocja dotyczy telefonicznych zamówień na terenie Zielonej Góry.

ZAPRASZAMY!

 

 

 O nas.

 

 

    EKO-POL s.c. jest firmą, która została utworzona przez zespół w celu zapewnienia najwyższych standardów w usługach  transportowych odpadów. Nasze  doświadczenie na tym polu pozwala nam na zaoferowanie spersonalizowanej usług dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z powodu naszych umiejętności dostosowywania się do sytuacji możemy zaoferować naszym klientom usługi odpowiednie do ich potrzeb. Skupiamy się na rozwoju i dostarczaniu spersonalizowanych, elastycznych rozwiązań , które spełniają, a nawet przekraczają oczekiwania naszych klientów w całym zakresie naszych usług.

 

    Dbałość o klienta i jego zadowolenie jest naszym podstawowym celem. Naszym głównym priorytetem jest zapewnienie wydajnych i bezproblemowych usług jakie oferuje nasza firma. 

 

    Najwyższy poziom jakości wykonywanych usług oraz zadowolenie naszych klientów zawsze było i jest głównym priorytetem Eko-Pol s.c. Temu celowi podporządkowane są wszelkie działania podejmowane przez pracowników, dotyczące zarówno doboru profesjonalnych i innowacyjnych rozwiązań jak i rozbudowy oraz modernizacji parku maszynowego.

 

    Profesjonalna obsługa, rzetelność i natychmiastowa reakcja na wszelkie potrzeby klienta są składowymi naszego sukcesu. Stawiamy na młodych ludzi. Kreatywność załogi oraz łatwość w dostosowaniu się do potrzeb danej chwili, pozwalają osiągnąć nam wysoki standard wykonywanych usług.

 

    Zastosowanie nowych technologii, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań pozwala na wprowadzenie dodatkowych oszczędności przy wykonywanych zleceniach i daje gwarancję bezawaryjnej pracy.

 

    Naszym Klientom gwarantujemy najwyższy poziom jakości usług przy szczególnych zachowaniu dbałości o środowisko naturalne. Posiadamy decyzje zezwalające na odbiór odpadów komunalnych, innych niż niebezpieczne oraz niebezpiecznych. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest ekologiczne podejście do odbieranych odpadów poprzez ich zaawansowaną segregację oraz przekazanie do ponownego przetworzenia.

 

Stawiamy sobie ambitne cele:

  • nieustanny rozwój firmy,
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług,
  • spełnienie wymagań naszych klientów oraz zdobycie ich uznania.

 

Naszymi wyróżnikami są:

  • konkurencyjne ceny świadczonych usług,
  • szybka reakcja na zmieniające się potrzeby klienta,
  • w 100% polski kapitał.

 

 

Aby uzyskać dokładniejsze informacje zapraszamy do kontaktu z nami lub proponujemy zapoznać się z zawartością strony: kontenery Zielona Górakontenery na śmiecikontenery na gruzkontenery na odpadygruz Zielona Góraodpady Zielona Góragruz budowlany Zielona Góragruz i odpady budowlane.

 

 

Zawartość

Zawartość