Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.


PROMOCJE

LETNIA PROMOCJA

Do każdego zamówienia telefonicznego GRATIS GADŻET od firmy!

Promocja trwa do końca lipca 2016 r. lub do wyczerpania zapasów. 

GRUZ odpady budowlane utylizacja transport EKO-POLGRUZ odpady budowlane utylizacja transport EKO-POL

 

-25% NA DRUGI

Podczas jednorazowego zamówienia dwóch kontenerów o pojemności min. 7m3, cena drugiego kontenera jest obniżona o 25%!!

Promocja dotyczy telefonicznych zamówień na terenie Zielonej Góry.

ZAPRASZAMY!

 

 

Masz niepotrzebny gruz i nie wiesz co z nim zrobić? Zadzwoń i zamów kontener z usługą utylizacji!

Jesteśmy firmą o zasięgu lokalnym, dlatego ze swoimi usługami staramy się dotrzeć do jak największej ilości klientów mieszających w pobliskich miejscowościach. Aktualnie swoim zasięgiem obejmujemy Zieloną Górę i miejscowości oddalone do 80 km.


Dzięki wieloletniej pracy w tym segmencie rynku, znamy dokładną jego specyfikę i potrzeby, a to daje nam możliwość zaoferowania najbardziej optymalnych rozwiązań dla naszych stałych oraz potencjalnych klientów.

Dla klientów będących w trakcie budowy lub remontu oraz dla firm działających w sektorze budowlano-remontowym, oferujemy m.in. wywóz gruzu budowlanego.

 


W przypadku odpadów mieszanych budowlanych - zapraszamy do kontaktu. Mamy kilka wskazówek jak uniknąć wysokich opłat za utylizację.

 

MASZ PYTANIA? - zadzwoń do nas a pomożemy Ci z gruzem!

Zespół EKO-POL

Telefon: 515 114 333

 

GRUZ wywóz eko-pol konteneryGRUZ wywóz eko-pol kontenery

 

 

 

Chcę być EKO, więc: 

• Segreguję
• Nie palę odpadów
• Nie wyrzucam odpadów w miejscach do tego nieprzeznaczonych
• Kompostuję

Do bycia EKO zachęcał nawet znany pisarz Saint-Exupery:

"Dbajmy o każdy nasz kawałek ziemi tak jak dbamy o każdą pożyczoną rzecz, by oddać ją właścicielowi w nienaruszonym stanie."

Korzystając z usług firmy EKO-POL możemy uporządkować różnorodne odpady. Także te, które pozostały po letnich porządkach na naszych ogrodach działkowych. Wielu z nam uzbierało się różnego rodzaju śmieci, od materiału zielonego z zimozielonych żywopłotów, przez gałęzie krzewów, aż do twardych i suchych gałęzi drzew. Co z nimi robić? Nie zaleca się ich spalania, bowiem nie jest to przyjazne środowisku i dodatkowo niemiłe dla sąsiadów z powodu uciążliwego dymu, a także zwiększa niebezpieczeństwo wzniecenia pożaru.

 

Dodatkowo zgodnie z art. 51 § 1 Kodeksu wykroczeń – ten przepis dotyczy ogólnie zakłócania porządku w miejscu publicznym, za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny, przy czym zakłócenie porządku może nastąpić nie tylko krzykiem, hałasem czy alarmem, ale także innym wybrykiem, do którego zaliczyć można także palenie liści czy innych odpadów roślinnych, w wyniku czego duszący dym utrudnia nam egzystencję.

 

W związku z tym przypominamy o obowiązkach spoczywających na osobach korzystających z ogrodów działkowych i apelujemy o zachowanie ich w należytym porządku.

 

Odpady zielone w rozumieniu odpadów komunalnych , w myśl ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach muszą być przekazywane do regionalnej instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Można więc powiedzieć, że każdy odpad 20 02 01 wytworzony w źródłach wskazanych wyżej jest odpadem zielonym. Obowiązek przekazania odpadów do instalacji regionalnej dotyczy wszystkich odpadów komunalnych.

 

MASZ PYTANIA? - zadzwoń do nas a pomożemy Ci być EKO! 

Zespół EKO-POL

Telefon: 515 114 333

 

Eko-Pol wywóz śmieci ogród konteneryEko-Pol wywóz śmieci ogród kontenery

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że...? 

Wyrzucanie śmieci w przypadkowych miejscach, to naruszenie regulaminu utrzymania czystości i porządku? Czystość jest jednym z kluczowych elementów mających wpływ na estetykę oraz ekologię środowiska. Dzikie wysypiska zaburzają ekosystemy leśne oraz są potencjalnymi źródłami zagrożeń epidemiologicznych. 

 

Za wyrzucanie śmieci w niedozwolonych miejscach zgodnie z Kodeksem Wykroczeń grozi kara grzywny lub nawet sprawa w sądzie.

Art. 162 par. 1 kw -mówi kto w lasach zanieczyszcza glebę, wodę lub wyrzuca do lasu śmieci, złom lub inne nieczystości albo w  inny sposób zaśmieca las podlega karze grzywny do 500 zł. a nawet sprawą w sądzie. 

 

NIE RYZYKUJ - zadzwoń do nas a pomożemy Ci być EKO! 

Zespół EKO-POL

Telefon: 515 114 333

 

 

 

 

 

 

 

Zawartość

Zawartość